Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie
STRONA GŁÓWNA
Klauzula RODO
CZAS PRACY OŚRODKA
DZIAŁ ŚWIADCZEŃ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ
   - Pracownicy socjalni - Rejonizacja
   - Sekcja Dodatków Mieszkaniowych
DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH I ALIMENTACYJNYCH
DZIAŁ ŚWIADCZEŃ WYCHOWAWCZYCH (500+)
ŚWIADCZENIE DOBRY START (300+)
DZIAŁ USŁUG OPIEKUŃCZYCH
   - Pracownicy socjalni - Rejonizacja
   - Wolontariat
ZESPÓŁ do SPRAW RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ
ZESPÓŁ do OBSŁUGI PFRON
POWIATOWY ZESPÓŁ do SPRAW ORZEKANIA o NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
MIESZKANIA WIELOPROFILOWE CHRONIONE
DOM DZIENNEGO POBYTU
ZESPÓŁ INTERDYSCYPLINARNY

"CHCESZ-MOŻESZ-POTRAFISZ"-
PROJEKT
   - Informacje o projekcie
   - Nowa rekrutacja
   - Archiwum ogłoszeń
   - Otwarty konkurs ofert
NOWY MODEL POMOCY -
SKUTECZNA PRACA SOCJALNA
BLIŻEJ RODZINY
PROJEKTY UNIJNE 2008-2015
"BY POMÓC RODZINIE"
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
   - Plany postępowań o udzielenie          zamówień
   - Aktualne postępowania
   - Zamówienia do 30 000 EURO
   - Niezakończone postępowania
   - Archiwum
BIULETYN  INF. PUBLICZNEJ
WZORY WNIOSKÓW
LINKI WWW
KONTAKT Z NAMI
ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
NIEODPŁATNE PORADY PRAWNE
FACEBOOK FACEBOOK
KARTA SENIORA
- TEKSTOWA WERSJA STRONY -
- DLA OSÓB SŁABOWIDZĄCYCH -





monitoring pozycji

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie
    - REJONIZACJA -


Podział na rejony

w Dziale Pogłębionej Pracy Socjalnej

I rejon: Pani Monika Jezierska – specjalista pracownik socjalny - pok. 17

Lubelska od 106 i od 109, Majdan, Młynarska, Metalowa, Niska, Piwna, Północna, Piekarska,Pszenna, Rusałki, Asnyka, B. Chrobrego, Mieszka I, Św. Królowej Jadwigi, Kazimierza Wielkiego, Dąbrówki, S. Żółkiewskiego, Jana III Sobieskiego, Szpakowa,Skowronkowa, Łabędzia, Żuraiwa,M. Rodziwiczówny, Trubakowska, ródlana, Rodziewiczówny,Dr Barbary Sztembis, gen Bochusz-Szyszko, gen Bora – Komorowskiego, Ceramiczna, Poleska, Szpitalna, Zachodnia, Szarych Szeregów, gen. Andersa, Legionów Polskich, Synów Pułku,

STANOWISKO DO SPRAW OSÓB BEZDOMNYCH, SAMOTNYCH, UZALEŻNIONYCH, UCHODCÓW

II rejon: Pani Renata Cichosz- specjalista pracy socjalnej- pok. 17

Budowlana, Białowieska, , Judyma, Morska, Poprzeczna, Rejowiecka, Wygon, Chrobrego,

Astrowa, Asnyka, Azaliowa, Bratkowa, Brzozowskiego, Czarnieckiego, Farbiszewskiej, Fiołkowa, Glogera,, Hempla, Irysowa, Jaśminowa, Jaraczewskiej, Janowskiego, Konwaliowa, Kochanowskiego,Krańcowa, Krokusowa, Kunickiego, Kaflarska, Kołłąntaja, Malowana, Medyńskiej, Mizowa, Makowa, Narcyzowa, Podgórze, Rzewuskiego, Różana, Szarotki, Storczykowa, Tulipanowa, Włodawska, Witosa, Wrzosowa, Zawadówka, Broniewskiego, Chełmońskiego, Działkowa, Fredry, Kossaka, Krasickiego, Kraszewskiego,Krucza, Miernicza, Miła Przejazdowa, Wierzbowa,Żabia, Żołnierska, Bursztynowa, Bociania, Diamentowa, Szaflarowa, Wodna, Żabia, Żołnierska, Bursztynowa, Bociania, Diamentowa, Szaflarowa, Wodna, Skorupy, Odorkiewicza

STANOWISKO DO SPRAW AKTYWIZACJI SPOŁECZNO- ZAWODOWEJ

III rejon: Pani Renata Tulikowska – specjalista pracy socjalnej - pok. 17

Krzywa, Narutowicza, Sienkiewicza, Św. Mikołaja, Szkolna, Pijarska, Uściługska, Pl. Kościuszki,

Brzozowa, Browarna, Krótka, Lubelska do 107 i do 102, Łączna, Pl. Łuczkowskiego, Rybna, Strażacka, Zakątek, Kąpieliskowa, Nadtorowa, Nadrzeczna

Lwowska, Pocztowa, Partyzantów, Zamojska, Machaniczna, Siedlecka, Żwirki i wigury, Bydgoska, Bohaterów

Boczna, Czarnieckiego, Konopnickiej, Kopernika, Korczaka, Młodowskiej, Obłońska, Orlicz – Dreszera, Orzeszkowej, Pilarskiego, Reformacka, Staszica, Targowa, Waśniewskiego, Zacisze, Zielna

Mickiewicza

Wiśniowa, Żeglarska,Kwiatowa, Lipowa, Lutosławskiego, Malinowa,Ogrodowa, Piramowicza, Poległych, Polna,

STANOWISKO DO SPRAW WSPARCIA RODZINY W KRYZYSIE I INTERWENCJI

IV rejon: Pani Iwona Wolnicka - specjalista pracy socjalnej- pok. 16

Kredowa, Przemysłowa, Biała, Bieławin, Chemiczna, Hutnicza, Kalinowa, Okszowska, Okszówek, Rampa Brzeska, Sadowa, Krzywa, Stolarska, Towarowa, Wschodnia,

Al. Piłsudskiego, Czerwonego Krzyża, Jedność, Kolejowa, Starościńska, Spółdzielcza, Krzywa, Kińczyka

Wołyńska

11 Listopada, Wileńska, Piotra Skargi, Plac Niepodległości

Fabryczna

Brzóski, Cementowa, Chomentowskiego, Płk. Dąbka, Górnicza, Hołyszowej Pierackiej, Sucharskiego, Gen. Zajączka, Sonnego, Muzyki, Rolnicza,Górna,

STANOWISKO DO SPRAW WSPARCIA RODZINY W KRYZYSIE I INTERWENCJI

V rejon: Pani Marzena Orysz– pracownik socjalny- pok. 16

Wiejska, Graniczna, Katedralna, Stephensona, Czackiego, Rejmonta, Fryderyka Chopina

Antonin, Batorego, Dembowskiego, Eliaszczuka, Jagiellońska, Kamieńskiego, Mikołaj Reja, Skibińskiego, Szpotańskiego, Sportowa, Twardzika, Botaniczna, Cisowa, Grunwaldzka, Jałowcowa, Jańczykowskiego, Jesienn, Jodłowa, Kilińskiego, Kornasa, Leśna, Letnia, Litewska, Łowiecka, Matejki, Babinicza, Modrzewiowa, Myśliwska, Niecała, Ogrodnicza, Zimowa, Piastowska, Piękna, Prusa, Pszczela, Racławicka, Sosnowa,Spacerowa, Szczęśliwa, Urocza, Wiosenna, Wolwinów, Wyszyńskiego, Żeromskiego, Ambroziewicza, Baczyńskiego,

Lotnicza, Paderewskiego, Sowińskiego, Traugutta, Mościckiego

Baczyńskiego, Bema, Braci Gierymskiech, Słowackiegi, Śląska, Brzechwy, I Pułku Szwoleżerów, Pogodna, Dąbrowskiego, Grottgera, Hrubieszowska, Jaworskiego, Jana kazimierza, Lotnicza, Langiewicza, Paderewskiego, Podborcze, E. Plater, Parkowa, Rejtana, Sikorskiego, Skorupki

STANOWISKO DO SPRAW WSPARCIA RODZINY W KRYZYSIE I INTERWENCJI

VI rejon: Pani Marta Sidor – pracownik socjalny -pok. 16

Grota – Roweckiego, Połaniecka, Bazylany, Wojsławicka, Księcia Adama Czartoryskiego

Armii Krajowej, Droga Męczenników, Al. Żołnierzy I AWP, Jordana, Kasztanowa, Ks. Mrozka, Kurpińskiego, Nowy Świat, Powstańców Warszawy, Słoneczne,

3 Maja, Wiercieńskiego, Małachowskiego, Wirskiego, Karłowicza Szymanowskiego,

Wolności, Połaniecka, Wieniawskiego

STANOWISKO DO SPRAW WSPARCIA RODZINY W KRYZYSIE I INTERWENCJI

Procedura "Niebieska Karta" : Pani Edyta Nafalska – pracownik socjalny – pok 30

Rejon obejmuje całe miasto Chełm



DZIAŁ ŚWIADCZEŃ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ

Rejon

Pracownicy socjalni

Telefon

wewnętrzny

Nr pokoju

Wykaz ulic

1

mgr Agnieszka Wawryniuk

specjalista pracy socjalnej

225

26

Wiejska, Graniczna, Katedralna, Stephensona, Czackiego, Reymonta, Fryderyka Chopina, Lwowska, Partyzantów, Zamojska, Mechaniczna, Siedlecka, Żwirki i Wigury, Bydgoska, Bohaterów, Jasna

2

Elżbieta Rząd

pracownik socjalny

225

26

Astrowa, Asnyka, Azaliowa, Bratkowa, Brzozowskiego, Czernickiego, Farbiszewskiej, Fiołkowa, Glogera, Hempla, Irysowa, Jaśminowa, Jaraczewskiej, Janowskiego, Konwaliowa, Kochanowskiego, Krańcowa, Krokusowa, Kunickiego, Kaflarska, Kołłątaja, Malowana, Medyńskiej, Mimozy, Makowa, Narcyzowa, Podgórze, Rzewuskiego, Różana, Schronisko im. Brata Alberta, Szarotki, Storczykowa, Tulipanowa, Włodawska, Witosa, Wrzosowa, Zawadówka, Broniewskiego, Chełmońskiego, Działkowa, Fredry, Kossaka, Krasickiego, Kraszewskiego, Skłodowskiej, Tuwima, Zapolskiej, gen. Maczka, Zachodnia, Legionów Polskich, Szarych Szeregów, gen. Andersa, Synów Pułku, Piaskowa,

3

Iwona Gracz

specjalista pracy socjalnej

225

26

Bednarska, Janówka, Kowalska, Koszarowa, Lubelska, Majdan, Młynarska, Metalowa, Niska, Piwna, Piekarska, Rusałki, Trubakowska, ródlana, Rodziewiczówny, Sztembis, gen. Bohusz-Szyszko, gen. Bora-Komorowskiego,Brzozowa, Pl. Łuczkowskiego, Rybna, Strażacka, Kąpieliskowa, Nadtorowa, Chrobrego, Podwalna, Gdańska

4

mgr Anna Stachniuk

pracownik socjalny

218

29

Kredowa, Przemysłowa, 11 Listopada,

5

mgr Wiesława Grodzka

specjalista pracy socjalnej

zastępstwo: Jolanta Szymańska

224

27

Boczna, Czarnieckiego, Konopnickiej, Kopernika, Korczaka, Młodowskiej, Obłońska, Orlicz-Dreszera, Orzeszkowej, Pilarskiego, Reformacka, Staszica, Targowa, Waśniewskiego, Zacisze, Zielna, Mickiewicza

6

mgr Malwina Kędzierawska

pracownik socjalny

225

26

Armii Krajowej, Droga Męczenników, al Żołnierzy I AWP, Jordana, Kasztanowa, Ks. Mrozka, Kurpińskiego, Kwiatowa, Lipowa, Lutosławskiego, Malinowa, Nowy świat, Ogrodowa (do nr 73), Piramowicza, Poległych, Polna, Powstańców Warszawy, Słoneczna, Wiśniowa, Żeglarska,Grota-Roweckiego, Połaniecka (strona nieparzysta), Nowowiejskiego

7

Bożena Tokarczuk

specjalista pracy socjalnej

223

32

3 Maja, Wiercieńskiego, Małachowskiego, Wirskiego, Karłowicza, Szymanowskiego, Fabryczna ,Biała, Bieławin, Chemiczna, Hutnicza, Kalinowa, Okszowska, al. PrzyjaŸni, Okszówek, Rampa Brzeska, Sadowa, Szklana, Stolarska, Towarowa, Wschodnia, Metalowa ,Pszenna, Ogrodowa (od nr 73) Bazylany, Księcia Adama Czartoryskiego

8

Małgorzata Skubiszewska

pracownik socjalny

225

26

Stowarzyszenie MONAR-MARKOT, Towarzystwo im.Brata Alberta, osoby bezdomne oraz pozostałe ośrodki wsparcia.

9

Monika Śliwińska

pracownik socjalny

218

29

Al. Piłsudskiego, Cz. Krzyża, Jedność, Kolejowa, Starościńska, Spółdzielcza, Krzywa, Sienkiewicza, św. Mikołaja, Szkolna, Pijarska, Uściługska, Pl. Kościuszki, Kińczyka.

10

mgr Anna Klin

specjalista pracy socjalnej

218

29

Budowlana, Białowieska, Ceramiczna, Judyma, Krucza, Miernicza, Miła, Morska, Poleska, Poprzeczna, Przejazdowa, Rejowiecka, Szpitalna, Wierzbowa, Wygon, Żabia, Żołnierska, Bursztynowa, Bociania, Diamentowa, Szafirowa, Wodna, Szymczakowskiego, Kujawska, Zygmunta Wincentego, Krajobrazowa, Kaszubska, Mazowiecka, Bogdanowicza, Głowackiego, Orlińskiej, Pomorska, Wielkopolska, Ułanów, Sybiraków,

11

mgr Monika Niezbecka

pracownik socjalny

225

26

Antonin, Batorego, Dembowskiego, Eliaszczuka, Jagiellońska, Kamieńskiego, Muzyki, Rolnicza, M.Reja, Skibińskiego, Szpotańskiego, Sportowa, Twardzika, Botaniczna, Cisowa, Górna, Grunwaldzka, Jałowcowa, Jańczykowskiego, Jesienna, Jodłowa, Kilińskiego, Kornasa, Leśna, Letnia, Litewska, Łowiecka, Matejki, Babinicza, Modrzewiowa, Myśliwska, Niecała, Ogrodnicza, Zimowa, Piastowska, Piękna, Prusa, Pszczela, Racławicka, Sosnowa, Spacerowa, Szczęśliwa, Urocza ,Wiosenna, Wolwinów, Wyszyńskiego, Żeromskiego, Ambroziewicza, Brzóski, Cementowa, Chomentowskiego, Płk. Dąbka, Górnicza, Hołyszowej, Pierackiej, Gen. Zajączka, Sonnego, Hrubieszowska, J.Kazimierza, Parkowa, Jaworowa, Słowackiego, śląska, I Pułku Szwoleżerów, Kosynierów,

12

mgr Anna Parada

pracownik socjalny

218

29

Wolności, Połaniecka - strona parzysta, Wieniawskiego, Wojsławicka, Tuzinek, Baczyńskiego, Bema, Braci Gierymskich, Brzechwy, Pogodna, Dąbrowskiego, Grottgera, Jaworskiego, Lotnicza, Langiewicza, Paderewskiego, Podborcze, E.Plater, Reytana, Sikorskiego, Skorupki,Sucharskiego, Sowińskiego Mościckiego, Południowa, Traugutta, Wybickiego

13

Jolanta Szymańska

specjalista pracy socjalnej

224

27

Wołyńska, Piotra Skargi, Wileńska, Pl. Niepodległości

14

mgr Marta Kobiałka

pracownik socjalny

224

27

Lubelska od numeru 1 do 107, Pocztowa, Nadrzeczna, Łączna, Zakątek, Brzozowa, Krótka, Browarna, Narutowicza

15

Magdalena Kozak

zasiłki stałe

pracownik socjalny

223

32

Botaniczna, Brzóski, Dąbrowskiego, Dembowskiego, G. Roweckiego, Górnicza, Al Żołnierzy I AWP, Jodłowa, Kilińskiego, Kosynierów, Litewska, Łowiecka, Matejki, Modrzewiowa, Mościckiego, Nowy świat, Ogrodnicza, Paderewskiego, Podborcze, Połaniecka, Powstańców W-wy, Prusa, Rolnicza, Reja, Reytana, Sikorskiego, Traugutta, Wojsławicka, Wolności, Wyszyńskiego, Żeromskiego, Szpotańskiego, Batorego, Reymonta, E. Plater, Pszczela, Grunwaldzka, Sowińskiego, Racławicka, Sportowa, Jaworskiego, Żwirki i Wigury, Stephensona, Czackiego, Wolwinów, Al. 3 Maja, Bazylany, Karłowicza, Mechaniczna, Metalowa, Siedlecka, Uściługska, Lwowska, Cisowa, Szymanowskiego, Wiercińskiego, Wirskiego, Partyzantów, Metalowa, Wiejska, Kamieńskiego, Niecała, Janczykowskiego, Reformacka, Pocztowa, Ogrodowa, Graniczna, Hrubieszowska, Bydgoska, Kamieńskiego

16

Agata Jaworska

zasiłki stałe

pracownik socjalny

223

32

Browarna, Chłodna, Dreszera, Jordana, Kąpieliskowa, Koszarowa, Łączna, Lubelska, Nadrzeczna, Niska, Ogrodowa, Piekarska, Pilarskiego, Poległych, Polna, Reformacka, Zakątek, Brzozowa, Krótka, Kowalska, Targowa, Żeglarska, Bednarska, Waśniewskiego, Wiśniowa, Lipowa, Rejowiecka, Kochanowskiego, Zawadówka, Podgórze, Młodowskiej, Wierzbowa, Przejazdowa, Zacisze, Farbiszewskiej, Młynarska, Trubakowska, ródlana, Tuwima, Szpitalna, Wygon, Judyma, Kossaka, Ceramiczna, Nadtorowa, Piaskowa, Storczykowa, Szarotki, Budowlana, Armii Krajowej, Mickiewicza, Zachodnia, Szarych Szeregów, Gen. Andresa, Legionów Polski, Gen. Maczka, Grottgera, Malinowa, Kołłątaja,

17

mgr Karolina Gerke- Czechowska

zasiłki stałe

specjalista pracy socjalnej

223

32

Przemysłowa, Sienkiewicza, Szkolna, Słowackiego, Czarnieckiego, Kopernika, Narutowicza, Jedność, Kolejowa, Kińczyka, Kredowa, Podwalna, Ambroziewicza, Babinicza, Biała, Cementowa, Chemiczna, Chomentowskiego, Fabryczna, Gen. Zajączka, Hołyszowej, Hutnicza, Jedność, Kalinowa, Listopada, Okszowska, P. Skargi, Pierackiej, Piłsudskiego, Płk. Dąbka, Rampa Brzeska, śląska, Sonnego, Spółdzielcza, Stolarska, Szklana, Towarowa, Wołyńska, Wschodnia, Schronisko im. Brata Alberta, Płk. Szwoleżerów, Katedralna, Korczaka, Boczna, Konopnickiej, Orzeszkowej, Staszica, Zielna, Obłońska, Czerwonego Krzyża, Jagielońska, Orzeszkowej, Korczaka, Pogodna, Zielna, Staszica, Krzywa, Młodowskiej

Projekt:  Andrzej Meńczyk