Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie
-->
STRONA GŁÓWNA
Klauzula RODO
CZAS PRACY OŚRODKA
WYDZIAŁ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ
   - Pracownicy socjalni - Rejonizacja
ZESPÓŁ USŁUG OPIEKUŃCZYCH
   - Pracownicy socjalni - Rejonizacja
WYDZIAŁ ŚWIADCZEŃ
ZESPÓŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH I ALIMENTACYJNYCH
ZESPÓŁ ŚWIADCZEŃ WYCHOWAWCZYCH
   - Świadczenie "Dobry start"(300+)
ZESPÓŁ DODATKÓW MIESZKANIOWYCH I ENERGETYCZNYCH
ZESPÓŁ do OBSŁUGI PFRON
WYDZIAŁ INTEGRACJI I USŁUG SPOŁECZNYCH
ZESPÓŁ PIECZY ZASTĘPCZEJ
   - PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY do spraw rodzinnej pieczy zastępczej
ZESPÓŁ POGŁĘBIONEJ PRACY SOCJALNEJ
POWIATOWY ZESPÓŁ do SPRAW ORZEKANIA o NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
OŚRODKI WSPARCIA
DZIENNY DOM SENIOR +
MIESZKANIA WIELOPROFILOWE CHRONIONE
ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
ZESPÓŁ INTERDYSCYPLINARNY

"CHCESZ-MOŻESZ-POTRAFISZ"-
PROJEKT
   - Informacje o projekcie
NOWY MODEL POMOCY -
SKUTECZNA PRACA SOCJALNA
BLIŻEJ RODZINY
REKRUTACJA
PROJEKTY UNIJNE 2008-2015
"BY POMÓC RODZINIE"
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
   - Plany postępowań o udzielenie          zamówień
   - Aktualne postępowania
   - Zamówienia do 30 000 EURO
   - Niezakończone postępowania
   - Archiwum
BIULETYN  INF. PUBLICZNEJ
WZORY WNIOSKÓW
LINKI WWW
KONTAKT Z NAMI
ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
NIEODPŁATNE PORADY PRAWNE
FACEBOOK FACEBOOK
KARTA SENIORA
- TEKSTOWA WERSJA STRONY -
- DLA OSÓB SŁABOWIDZĄCYCH -





monitoring pozycji

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie
    - REJONIZACJA -





Pracownicy socjalni

Godziny przyjmowania

Wykaz ulic

Rejon Opiekuńczy Nr 1
Renata Czernij

Pracownik Socjalny

Poniedziałek
7.30-15.30

Azaliowa, Bieławin, Boczna, Brzozowa, Broniewskiego, Budowlana, Chłodna, Czerwonego Krzyża, Ceramiczna, Działkowa, Farbiszewskiej, Hutnicza, Jedność, Karłowicza, Konopnickiej, Korczaka, Koszarowa, Kolejowa, Kochanowskiego, Kossaka, Kolberga, Krasickiego, Kąpieliskowa, Kińczyka, Lubelska od Nr 74, 85, Łączna, Medyńskiej, Narutowicza, Nadtorowa, Nadrzeczna, Okszowska, Orzeszkowej, Piwna, Północna, Podgórze, Piaskowa, Rampa Brzeska, Różana, Rejowiecka, Sadowa, Starościńska, Stolarska, Szarotki, Sienkiewicza, I Pułku Szwoleżerów, Słowackiego, Szpitalna, Szymanowskiego, Wieniawskiego, Wirskiego, Trubakowska, Włodawska, Wygon, Witosa, Zakątek

Rejon Opiekuńczy Nr 2
Ewelina Rudzik

Pracownik Socjalny

Środa
7.30-15.30

Antonin, Bydgoska, Batorego, Botaniczna, Brzóski, Chomentowskiego, Cementowa, Pułk. Dąbka, Fabryczna, Grunwaldzka, Graniczna, Hrubieszowska, Jagiellońska, Jesienna, Jana Kazimierza, Kredowa, Kamieńskiego, Kilińskiego, 11 Listopada, Litewska, Leśna, Łowiecka, Myśliwska, Muzyki, Ogrodnicza, Przemysłowa, Rolnicza, Racławicka, Reja, Piotra Skargi, Spacerowa, Szpotańskiego, Szczęśliwa, Śląska, Wiosenna, Wolwinów, Wyszyńskiego, Wiejska, Wileńska, Al. Piłsudskiego, Baczyńskiego, Bema, Dąbrowskiego, E. Plater, Grottgera, Jaworskiego, Lotnicza, Mościckiego, Langiewicza, Paderewskiego, Reytana, Skorupki, Sikorskiego, Sowińskiego, Sportowa, Traugutta, Pl. Niepodległości, Słowackiego, Stephensona, Żwirki i Wigury

Rejon Opiekuńczy Nr 3
Małgorzata Malinowska

Pracownik socjalny

Czwartek
7.30-15.30

Al. 3-go Maja, Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego, Bazylany,, Droga Męczenników, Dreszera, Grota Roweckiego, Mechaniczna, Małachowskiego, Nowy Świat, Pocztowa, Powstańców Warszawy, Połaniecka, Reformacka, Rybna, Staszica, Waśniewskiego, Wiercieńskiego, Wolności, Wołyńska, Zacisze, Zamojska.

Rejon Opiekuńczy Nr 4
Anita Bogusz

Specjalista pracy socjalnej

Wtorek
7.30-15.30

Plac Łuczkowskiego, Plac Gdański, Paderewskiego, Rejtana, Skorupki, Sikorskiego, Słoneczna, Sowińskiego, Sportowa, Traugutta, Armii Krajowej, Jordana, Kasztanowa, Kwiatowa, Lipowa, Lutosławskiego, Lwowska, Malinowa, Metalowa, Ogrodowa, Orląt Lwowskich, Piramowicza, Pogodna, Poległych, Polna, Pszenna, 15 Sierpnia, Żeglarska, Czarnieckiego, Kopernika, Krzywa, Plac Kościuszki, Lubelska do Nr 72 i 81, Mickiewicza, Młodowskiej, Świętego Mikołaja, Podwalna, Pijarska, Strażacka, Szkolna, Uściługska,Wojsławicka, Generała Andersa, Legionów Polskich, Maczka, Szarych Szeregów, Zachodnia, Czackiego, Reymonta, Partyzantów, Siedlecka, Synów Pułku.

Projekt:  Andrzej Meńczyk