Chełm

Data: 01.10.2022

Godzina: 03:26

Imieniny:

FotogaleriaOpublikowano: 15 lipca 2022, Redaktorka

„Platino Cafe”- wystartowała kawiarenka dla Seniorów.

W odpowiedzi na zainteresowanie i potrzeby seniorów z terenu Miasta Chełm Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie wyszedł z kolejną inicjatywą i w dniu wczorajszym na terenie Dziennego Domu Senior + odbyło się otwarcie Kawiarenki „Platino Cafe”. Zgodnie z nazwą podczas pierwszego spotkania nastąpiła degustacja kawy z Chełmskiej Palarni Kawy „Light Roast”. Seniorzy degustowali świeżo paloną kawę oraz napoje orzeźwiające. Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyła się zabawa taneczna, wspólne rozmowy i słodki poczęstunek.  Kawiarenka ma łączyć ideę stworzenia miejsca przyjaznego seniorom, dać możliwość wymiany doświadczeń, spotkań tematycznych oraz rozpoznawania bieżących potrzeb i problemów seniorów naszego miasta. Seniorzy będą mieli wpływ na tworzenie otaczającej ich rzeczywistości społecznej poprzez kontakt i integrację wewnątrzpokoleniową, co wybrzmiało również ze strony zaproszonych gości. To pierwsze spotkanie zgromadziło prawie 80 – ciu seniorów naszego miasta. Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się  11 sierpnia o godz.15.00. Motywem przewodnim będzie „wspólne grillowanie” oraz zabawa taneczna. Zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu w ramach kawiarenki w miesiącu sierpniu prowadzi Dzienny Dom Senior + ul. Ogrodowa 36, tel 82 565 36 16.

Serdecznie zapraszamy do „Platino Cafe”.

Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
[apvc_embed type="customized" border_size="0" border_radius="0" background_color="" font_size="14" font_style="" font_color="" counter_label="Wizyt:" today_cnt_label="Today:" global_cnt_label="Wizyt:" border_color="" border_style="none" padding="0" width="" global="true" today="false" current="false" icon_position="" widget_template="None" ]
Wczytywanie