Chełm

Data: 27.09.2020

Godzina: 03:22

Imieniny:

Fotogaleria

Pracownicy socjalni – rejonizacja

WYDZIAŁ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ
Rejon Pracownicy socjalni Telefon

wew.

Nr pokoju Wykaz ulic
1. mgr Agnieszka Wawryniuk

specjalista pracy socjalnej

225 26 Wiejska, Graniczna, Katedralna, Stephensona,
Czackiego, Reymonta, Fryderyka Chopina, Lwowska,
Partyzantów, Zamojska, Mechaniczna, Siedlecka,
Żwirki i Wigury, Bydgoska, Bohaterów, Jasna
2. Elżbieta Rząd

pracownik socjalny

225 26 Astrowa, Asnyka, Azaliowa, Bratkowa, Brzozowskiego,
Czernickiego, Farbiszewskiej, Fiołkowa, Glogera,
Hempla, Irysowa, Jaśminowa, Jaraczewskiej,
Janowskiego, Konwaliowa, Kochanowskiego, Krańcowa,
Krokusowa, Kunickiego, Kaflarska, Kołłątaja,
Malowane, Medyńskiej, Mimozy, Makowa, Narcyzowa,
Podgórze, Rzewuskiego, Różana, Szarotki,
Storczykowa, Tulipanowa, Włodawska, Witosa,
Wrzosowa, Zawadówka, Broniewskiego, Chełmońskiego,
Działkowa, Fredry, Kossaka, Krasickiego,
Kraszewskiego, Skłodowskiej, Tuwima, Zapolskiej,
gen. Maczka, Zachodnia, Legionów Polskich, Szarych
Szeregów, gen. Andersa, Synów Pułku, Piaskowa,
Nadrzeczna, Łączna, Zakątek, Krótka, Browarna
3. Iwona Gracz

specjalista pracy socjalnej

225 26 Bednarska, Janówka, Kowalska, Koszarowa, Lubelska,
Majdan, Młynarska, Metalowa, Niska, Piwna,
Piekarska, PółRusałki, Trubakowska, Źródlana,
Rodziewiczówny, Sztembis, gen. Bohusz-Szyszko, gen.
Bora-Komorowskiego, Kąpieliskowa, Nadtorowa,
Brzozowa, Metalowa, Północna, Chłodna, Plac
Łuczkowskiego
4. mgr Anna Stachniuk

pracownik socjalny

218 29 Kredowa, Przemysłowa, 11 Listopada
5. mgr Wiesława Grodzka

specjalista pracy socjalnej

224 27 Boczna, Czarnieckiego, Konopnickiej, Kopernika,
Korczaka, Młodowskiej, Obłońska, Orlicz-Dreszera,
Orzeszkowej, Pilarskiego, Reformacka, Staszica,
Targowa, Waśniewskiego, Zacisze, Zielna,
Mickiewicza
6. mgr Malwina Kędzierawska

pracownik socjalny

225 26 Armii Krajowej, Droga Męczenników, al Żołnierzy I
AWP, Jordana, Kasztanowa, Ks. Mrozka, Kurpińskiego,
Kwiatowa, Lipowa, Lutosławskiego, Malinowa, Nowy
Świat, Ogrodowa (do nr 73), Piramowicza, Poległych,
Polna, Powstańców Warszawy, Słoneczna, Wiśniowa,
Żeglarska,Grota-Roweckiego, Połaniecka (strona
nieparzysta), Nowowiejskiego
7. mgr Bożena Tokarczuk

specjalista pracy socjalnej

223 32 3 Maja, Wiercieńskiego, Małachowskiego, Wirskiego,
Karłowicza, Szymanowskiego, Fabryczna ,Biała,
Bieławin, Chemiczna, Hutnicza, Kalinowa, Okszowska,
al. Przyjaźni, Okszówek, Rampa Brzeska, Sadowa,
Szklana, Stolarska, Towarowa, Wschodnia, Pszenna,
Ogrodowa (od nr 73) Bazylany, Księcia Adama
Czartoryskiego, Potockich
8. Małgorzata Skubiszewska

pracownik socjalny

225 26 Stowarzyszenie MONAR-MARKOT, Towarzystwo im. Brata
Alberta, osoby bezdomne oraz pozostałe ośrodki
wsparcia tj. Dzienny Dom Senior +, Środowiskowy Dom
Samopomocy
9. Monika Benginow-Kociuba

pracownik socjalny

218 29 Al. Piłsudskiego, Cz. Krzyża, Jedność, Kolejowa,
Starościńska, Spółdzielcza, Krzywa, Sienkiewicza,
Św. Mikołaja, Szkolna, Pijarska, Uściługska, Pl.
Kościuszki, Kińczyka.
10. mgr Anna Klin

specjalista pracy socjalnej

218 29 Budowlana, Białowieska, Ceramiczna, Judyma, Krucza,
Miernicza, Miła, Poleska, Poprzeczna, Przejazdowa,
Rejowiecka, Szpitalna, Wierzbowa, Wygon, Żabia,
Żołnierska, Bursztynowa, Bociania, Diamentowa,
Szafirowa, Wodna, Szymczakowskiego, Kujawska,
Zygmunta Wincentego, Krajobrazowa, Kaszubska,
Mazowiecka, Bogdanowicza, Głowackiego, Orlińskiej,
Pomorska, Wielkopolska, Ułanów, Sybiraków,
Mazurska, Pocztowa
11. mgr Monika Niezbecka

pracownik socjalny

225 26 Antonin, Batorego, Dembowskiego, Eliaszczuka,
Jagiellońska, Kamieńskiego, Muzyki, Rolnicza,
M.Reja, Skibińskiego, Szpotańskiego, Sportowa,
Twardzika, Botaniczna, Cisowa, Górna, Grunwaldzka,
Jałowcowa, Jańczykowskiego, Jesienna, Jodłowa,
Kilińskiego, Kornasa, Leśna, Letnia, Litewska,
Łowiecka, Matejki, Babinicza, Modrzewiowa,
Myśliwska, Niecała, Ogrodnicza, Zimowa, Piastowska,
Piękna, Prusa, Pszczela, Racławicka, Sosnowa,
Spacerowa, Szczęśliwa, Urocza ,Wiosenna, Wolwinów,
Wyszyńskiego, Żeromskiego, Ambroziewicza, Brzóski,
Cementowa, Chomentowskiego, Płk. Dąbka, Górnicza,
Hołyszowej, Pierackiej, Gen. Zajączka, Sonnego,
Hrubieszowska, J.Kazimierza, Parkowa, Jaworowa,
Słowackiego, Śląska, I Pułku Szwoleżerów,
Kosynierów
12. mgr Anna Parada

pracownik socjalny

218 29 Wolności, Połaniecka – strona parzysta,
Wieniawskiego, Wojsławicka, Tuzinek, Baczyńskiego,
Bema, Braci Gierymskich, Brzechwy, Pogodna,
Dąbrowskiego, Grottgera, Jaworskiego, Lotnicza,
Langiewicza, Paderewskiego, Podborcze, E. Plater,
Reytana, Sikorskiego, Skorupki,Sucharskiego,
Sowińskiego Mościckiego, Południowa, Traugutta,
Wybickiego
13. Jolanta Szymańska

specjalista pracy socjalnej

224 27 Wołyńska, Piotra Skargi, Wileńska, Pl.
Niepodległości, Narutowicza
14. mgr Magdalena Kozak

zasiłki stałe

pracownik socjalny

223 32 Botaniczna, Brzóski, Dąbrowskiego, Dembowskiego, G.
Roweckiego, Górnicza, al. Żołnierzy I AWP, Jodłowa,
Kilińskiego, Kosynierów, Litewska, Łowiecka,
Matejki, Modrzewiowa, Mościckiego, Nowy Świat,
Ogrodnicza, Paderewskiego, Podborcze, Połaniecka,
Powstańców W-wy, Prusa, Rolnicza, Reja, Reytana,
Sikorskiego, Traugutta, Wojsławicka, Wolności,
Wyszyńskiego, Żeromskiego, Szpotańskiego, Batorego,
Reymonta, E. Plater, Pszczela, Grunwaldzka,
Sowińskiego, Racławicka, Sportowa, Jaworskiego,
Żwirki i Wigury, Stephensona, Czackiego, Wolwinów,
Al. 3 Maja, Bazylany, Karłowicza, Mechaniczna,
Metalowa, Lwowska, Cisowa, Hrubieszowska
Szymanowskiego, Wiercińskiego, Wirskiego,
Partyzantów, Metalowa, Kamieńskiego, Niecała,
Letnia Janczykowskiego, Ogrodowa, Hrubieszowska,
Kamieńskiego, Armii Krajowej, Jagielońska,
Poległych, Polna
15. Agata Jaworska

zasiłki stałe

pracownik socjalny

zastępstwa

Ryszard Zduńczuk

pracownik socjalny

223 32 Browarna, Chłodna, Dreszera, Jordana, Kąpieliskowa,
Koszarowa, Lubelska, Nadrzeczna, Niska, Piekarska,
Pilarskiego, Poległych, Zakątek, Krótka, Targowa,
Żeglarska, Waśniewskiego, Wiśniowa, Lipowa,
Rejowiecka, Kochanowskiego, Zawadówka, Podgórze,
Młodowskiej, Wierzbowa, Przejazdowa, Zacisze,
Farbiszewskiej, Młynarska, Źródlana, Tuwima,
Szpitalna, Wygon, Judyma, Kossaka, Ceramiczna,
Nadtorowa, Piaskowa, Storczykowa, Szarotki,
Budowlana, Armii Krajowej, Zachodnia, Szarych
Szeregów, Gen. Andresa, Legionów Polski, Gen.
Maczka, Grottgera, Kołłątaja
16. mgr Karolina Gerke-Czechowska

zasiłki stałe

specjalista pracy socjalnej

223 32 Sienkiewicza, Czarnieckiego, Kopernika,
Narutowicza, Jedność, Kolejowa, Kińczyka, Podwalna,
Ambroziewicza, Babinicza, Biała, Cementowa,
Chemiczna, Chomentowskiego, Fabryczna, Gen.
Zajączka, Hołyszowej, Hutnicza, Kalinowa,
Okszowska, Pierackiej, Piłsudskiego, Płk. Dąbka,
Rampa Brzeska, Śląska, Sonnego, Spółdzielcza,
Stolarska, Szklana, Towarowa, Wschodnia, Schronisko
im. Brata Alberta, Płk. Szwoleżerów, Korczaka,
Boczna, Konopnickiej, Orzeszkowej, Staszica,
Zielna, Obłońska, Czerwonego Krzyża, Orzeszkowej,
Korczaka, Pogodna, Zielna, Staszica, Młodowskiej
17. mgr Dorota Lipczuk

zasiłki stałe

specjalista pracy socjalnej

223 32 Siedlecka, Uściługska, Wiejska, Reformacka,
Pocztowa, Graniczna, Bydgoska, Łączna, Brzozowa,
Kowalska, Bednarska, Trubakowska, Malinowa,
Przemysłowa, Szkolna, Słowackiego, Kredowa, 11
Listopada, P.Skargi, Wołyńska, Katedralna, Krzywa,
Lubelska do Aqua Parku, Św. Mikołaja,
Pl.Łuczkowskiego, Jordana, Niska, Nadrzeczna

 

Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 6158
Wczytywanie