Chełm

Data: 20.09.2021

Godzina: 15:55

Imieniny:

Fotogaleria

Pracownicy socjalni -rejonizacja

Pracownicy socjalni

Godziny przyjmowania

Wykaz ulic

Rejon Opiekuńczy Nr 1
Renata Czernij

Pracownik Socjalny
Poniedziałek
7.30-15.30
Azaliowa, Bieławin, Boczna, Brzozowa, Broniewskiego, Budowlana, Chłodna, Czerwonego Krzyża, Ceramiczna, Działkowa, Farbiszewskiej, Hutnicza, Jedność, Karłowicza, Konopnickiej, Korczaka, Koszarowa, Kolejowa, Kochanowskiego, Kossaka, Kolberga, Krasickiego, Kąpieliskowa, Kińczyka, Lubelska od Nr 74, 85, Łączna, Medyńskiej,Mickiewicza, Narutowicza, Nadtorowa, Nadrzeczna, Okszowska, Orzeszkowej, Piwna, Północna, Podgórze, Piaskowa, Rampa Brzeska, Różana, Sadowa, Starościńska, Stolarska, Szarotki, Sienkiewicza, I Pułku Szwoleżerów, Słowackiego, Szpitalna, Szymanowskiego, Wieniawskiego, Wirskiego, Trubakowska, Włodawska, Wygon, Witosa, Zakątek
Rejon Opiekuńczy Nr 2
Ewelina Rudzik

Pracownik Socjalny
Czwartek
7.30-15.30
Antonin, Bydgoska, Batorego, Botaniczna, Brzóski, Chomentowskiego, Cementowa, Pułk. Dąbka, Fabryczna, Grunwaldzka, Graniczna, Hrubieszowska, Jagiellońska, Jesienna, Jana Kazimierza, Kredowa, Kamieńskiego, Kilińskiego, 11 Listopada, Litewska, Leśna, Łowiecka, Myśliwska, Muzyki, Ogrodnicza, Przemysłowa, Rolnicza, Racławicka, Reja, Piotra Skargi, Spacerowa, Szpotańskiego, Szczęśliwa, Śląska, Wiosenna, Wolwinów, Wyszyńskiego, Wiejska, Wileńska, Baczyńskiego, Bema, Dąbrowskiego, E. Plater, Grottgera, Jaworskiego, Lotnicza, Mościckiego, Langiewicza, Paderewskiego, Reytana, Skorupki, Sikorskiego, Sowińskiego, Sportowa, Traugutta, Pl. Niepodległości, Słowackiego, Stephensona, Żwirki i Wigury
Rejon Opiekuńczy Nr 3
Małgorzata Malinowska

Pracownik socjalny
Środa
7.30-15.30
Al. 3-go Maja, Bazylany, Droga Męczenników, Dreszera, Grota Roweckiego, Mechaniczna, Małachowskiego, Nowy Świat, Pocztowa, Powstańców Warszawy, Połaniecka, Reformacka, Rybna, Staszica, Waśniewskiego, Wiercieńskiego, Wolności, Wołyńska, Zacisze, Zamojska.
Rejon Opiekuńczy Nr 4
Joanna Łopuszyńska

Pracownik socjalny
Piątek
7.30-15.30
Al. Piłsudskiego, Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego, Armii Krajowej, Czackiego, Czarnieckiego, Generała Andersa, Jordana, Kasztanowa, Kopernika, Krzywa, Kwiatowa, Legionów Polskich, Lipowa, Lubelska do Nr 72 i 81, Lutosławskiego, Lwowska, Maczka, Malinowa, Metalowa,Mickiewicza, Młodowskiej, Ogrodowa, Orląt Lwowskich, Plac Łuczkowskiego, Plac Gdański, Paderewskiego, Partyzantów, Pijarska, Piramowicza, Plac Kościuszki, Pogodna, Podwalna, Poległych, Polna, Pszenna, Rejowiecka, Rejtana, Reymonta, Siedlecka, Sikorskiego, Skorupki,  Słoneczna, Sowińskiego, Sportowa, Strażacka, Synów Pułku, Szarych Szeregów, Szkolna,  Świętego Mikołaja, Traugutta, Zachodnia,     Zawadówka, Żeglarska, 15 Sierpnia.
Rejon Opiekuńczy Nr 5
Anita Bogusz
Specjalista pracy socjalnej
Wtorek
7.30-15.30
Partyzantów, Siedlecka, Uściługska, Wojsławicka.
Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 355431
Wczytywanie