Chełm

Data: 29.10.2020

Godzina: 17:02

Imieniny:

Fotogaleria

Pracownicy socjalni -rejonizacja

Pracownicy socjalni

Godziny przyjmowania

Wykaz ulic

Rejon Opiekuńczy Nr 1
Renata Czernij

Pracownik Socjalny
Poniedziałek
7.30-15.30
Azaliowa, Bieławin, Boczna, Brzozowa, Broniewskiego, Budowlana, Chłodna, Czerwonego Krzyża, Ceramiczna, Działkowa, Farbiszewskiej, Hutnicza, Jedność, Karłowicza, Konopnickiej, Korczaka, Koszarowa, Kolejowa, Kochanowskiego, Kossaka, Kolberga, Krasickiego, Kąpieliskowa, Kińczyka, Lubelska od Nr 74, 85, Łączna, Medyńskiej, Narutowicza, Nadtorowa, Nadrzeczna, Okszowska, Orzeszkowej, Piwna, Północna, Podgórze, Piaskowa, Rampa Brzeska, Różana, Rejowiecka, Sadowa, Starościńska, Stolarska, Szarotki, Sienkiewicza, I Pułku Szwoleżerów, Słowackiego, Szpitalna, Szymanowskiego, Wieniawskiego, Wirskiego, Trubakowska, Włodawska, Wygon, Witosa, Zakątek
Rejon Opiekuńczy Nr 2
Ewelina Rudzik

Pracownik Socjalny
Środa
7.30-15.30
Antonin, Bydgoska, Batorego, Botaniczna, Brzóski, Chomentowskiego, Cementowa, Pułk. Dąbka, Fabryczna, Grunwaldzka, Graniczna, Hrubieszowska, Jagiellońska, Jesienna, Jana Kazimierza, Kredowa, Kamieńskiego, Kilińskiego, 11 Listopada, Litewska, Leśna, Łowiecka, Myśliwska, Muzyki, Ogrodnicza, Przemysłowa, Rolnicza, Racławicka, Reja, Piotra Skargi, Spacerowa, Szpotańskiego, Szczęśliwa, Śląska, Wiosenna, Wolwinów, Wyszyńskiego, Wiejska, Wileńska, Al. Piłsudskiego, Baczyńskiego, Bema, Dąbrowskiego, E. Plater, Grottgera, Jaworskiego, Lotnicza, Mościckiego, Langiewicza, Paderewskiego, Reytana, Skorupki, Sikorskiego, Sowińskiego, Sportowa, Traugutta, Pl. Niepodległości, Słowackiego, Stephensona, Żwirki i Wigury
Rejon Opiekuńczy Nr 3
Małgorzata Malinowska

Pracownik socjalny
Czwartek
7.30-15.30
Al. 3-go Maja, Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego, Bazylany,, Droga Męczenników, Dreszera, Grota Roweckiego, Mechaniczna, Małachowskiego, Nowy Świat, Pocztowa, Powstańców Warszawy, Połaniecka, Reformacka, Rybna, Staszica, Waśniewskiego, Wiercieńskiego, Wolności, Wołyńska, Zacisze, Zamojska.
Rejon Opiekuńczy Nr 4
Anita Bogusz

Specjalista pracy socjalnej
Wtorek
7.30-15.30
Plac Łuczkowskiego, Plac Gdański, Paderewskiego, Rejtana, Skorupki, Sikorskiego, Słoneczna, Sowińskiego, Sportowa, Traugutta, Armii Krajowej, Jordana, Kasztanowa, Kwiatowa, Lipowa, Lutosławskiego, Lwowska, Malinowa, Metalowa, Ogrodowa, Orląt Lwowskich, Piramowicza, Pogodna, Poległych, Polna, Pszenna, 15 Sierpnia, Żeglarska, Czarnieckiego, Kopernika, Krzywa, Plac Kościuszki, Lubelska do Nr 72 i 81, Mickiewicza, Młodowskiej, Świętego Mikołaja, Podwalna, Pijarska, Strażacka, Szkolna, Uściługska,Wojsławicka, Generała Andersa, Legionów Polskich, Maczka, Szarych Szeregów, Zachodnia, Czackiego, Reymonta, Partyzantów, Siedlecka, Synów Pułku.
Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 38066
Wczytywanie